Kur paēst?

Mājas restorāns “Dzīles”

Mājas restorāns “Dzīles” ir kultūras zīmes “Latviskais mantojums” nesēja Latgalē. Saimniece piedāvā izsmalcinātas maltītes ar latgaliešu kulinārā mantojuma tradīcijām raksturīgām garšas niansēm.

Restorāns viesnīcā „Lucia”

Restorāns atrodas viesnīcā “Lucia”. Šeit Jūs vienmēr varēsiet nogaršot īpašus firmas ēdienus, gardus ēdienus no plašās un daudzveidīgās ēdienkartes, vai vienkārši nobaudīt kafiju ar desertu. Latgales kulinārā mantojuma tīkla biedrs. …

Picērija “Astotais rajons”

Ēdienkartē vairāk kā 30 dažāda veida picas.  Iespējams pasūtīt picu ar piegādi uz mājām. Mūsdienīgs interjers, draudzīga, jauneklīga atmosfēra. Laba vieta ģimenei ar bērniem. Darbojas āra terase!

Kafejnīca “Kristīne”

Darbojas āra terase! Iespējama grupu ēdināšana telpās. 70 vietas, 2 zāles. Uzņēmums pašā vecpilsētas sirdī. Kafejnīcā piedāvā garšīgus ēdienus no apkaimē audzētiem produktiem, klāj galdus banketiem, apkalpo grupas, semināri. Lai …

Kafejnīca “Eglīte”

Piedāvā ēdināšanas pakalpojumus tūristiem, izbraukumu apkalpošana. Apkalpo grupas un klāj viesību galdus. Darbojas āra terase.

Kafejnīca viesnīcā „Ludza”

Kafejnīca viesnīcas „Ludza” 1. stāvā. Klāj viesību galdus, rīko pasākumus. Pieejama arī āra terase un piedāvājums līdzņemšanai.

Kafejnīca “Mājas virtuve”

50 vietas, 2 zāles. Uzņem grupas, piedāvā garšīgas maltītes latgaliešu gaumē, ērta piekļuve tranzīta šoferiem, jo uzņēmums atrodas pie apvedceļa. Iespējams paņemt pusdienas līdzi, iepakotas ērtos pusdienu trauciņos. Darbojas āra …

Kafejnīca lielveikalā „Mego”

60 vietas. Jaunās, gaišās telpās pavāres piedāvā uz vietas ceptus kulinārijas izstrādājumus. Tiek piedāvātas kompleksās pusdienas, arī līdzi ņemšanai. Piemērotos laikapstākļos darbojas āra terase.

Picērija Villagio

Piedāvājumā picas itāļu stilā, salāti, sulas, kafija. Iespējama piegāde. Foto: no picērijas FB lapas

Kebab House Ludza

Dažādu veidu kebabs, burgeri un uzkodas līdzņemšanai. Kafija, tēja, saldējums. Nāc klātienē vai zvani un pasūti līdzi ņemšanai!

“Ludzas maiznīcas” kafejnīca

“Ludzas maiznīca” galvenais darbības veids ir maizes un konditorejas izstrādājumu ražošana. Ātri, lēti, garšīgi. Klāj galdus pēc pasūtījuma. Piemērotos laikapstākļos darbojas āra terase.

Kafejnīca “Mabis”

Kafejnīca Mabis atrodas pilsētas centrā netālu no autoostas un piedāvā gan izvēles ēdienkarti, gan kompleksās pusdienas.

12